APIE MUS

Harem`s Ottoman – tai 2008 metais Turkijos pietų regione įkurta šeimos valdoma kosmetikos bendrovė. Šiuo metu įmonė užima aukštą poziciją rinkoje pristatydama savo aukštos kokybės, natūralios sudėties gaminius kūno grožiui puoselėti, sukurtus pagal ypatingus receptus panaudojant tam tikras sudedamąsias dalis, žinomas dar nuo Osmanų Imperijos, egzistavusios  XIII-XXa. laikų, kuomet karališkuose haremuose gyvenančios moterys dėjo visas pastangas siekdamos kuo ilgiau išlaikyti savo sveikatą, grožį ir žavesį.

Harem Ottoman bendrovė siūlo savo pirkėjams visą plaukų, veido ir kūno priežiūros kosmetikos gaminių liniją, sulaukusią pripažinimo daugelyje šalių. Siekdama užtikrinti savo gaminių aukštą kokybę ir efektyvumą, Haremo komanda nuolat tobulina savo gaminius, investuodama į naujoves ir modernią įrangą natūralios kosmetikos gamybos srityje.

MŪSŲ VIZIJA

Pirminiai mūsų prioritetai– tai natūralumas, kokybė ir sveikata. Mums svarbi žmonių teisė naudoti sveikus augalinės kilmės produktus, auginant žmonių sąmoningumą ir išsaugojant gamtos harmoniją.

MŪSŲ MISIJA

Turėdami galimybę naudotis turtinga Viduržemio jūros regione esančių Tauro kalnų gydomųjų augalų įvairove, siekiame užtikrinti savo produktų kokybę ir naudą, įrodytą moksliniais tyrimais.