Kremas su mėlynosiomis plukėmis

20,00 EUR
Su mokesčiais

PROFESIONALUS DIENINIS MĖLYNŲJŲ PLUKIŲ VEIDO KREMAS +30 SPF

Kiekis

  • Pristatymas į Omniva paštomatus arba į namus pasirinkus kurjerio paslaugą. Pristatymas į Omniva paštomatus arba į namus pasirinkus kurjerio paslaugą.
  • Jeigu užsakymo suma didesnė, kaip 30 EUR - pristatymas nieko nekainuos. Jeigu užsakymo suma didesnė, kaip 30 EUR - pristatymas nieko nekainuos.

ODOS SPALVOS  REGULIAVIMO PRIEŽIŪROS KOMPLEKSAS SU APSAUGA NUO SAULĖS  

Mėlynųjų plukių aliejus, kaip ir kiti išskirtiniai mineralų kompleksai, esantys šio kremo sudėtyje, šviesina odą. Tai padeda pašviesinti senėjimo dėmes. Kremo formulėje esantys natūralūs vitaminai, peptidai ir mineralinės medžiagos sukuria antioksidacinį poveikį ir padeda maitinti bei tinkamai prižiūrėti odą. UV filtrai saugodami odą nuo žalingo saulės poveikio padeda apsaugoti ją nuo dėmių atsiradimo. Be gyvulinės kilmės riebalų, parabenų ir sintetinių konservantų.

Naudojimo instrukcija: Rekomenduojame švelniai patepti priemone veidą masažuojamais judesiais ryte pusvalandį prieš išeinant į saulę po prausimosi Harem’s mėlynosios plukės muilu. Nusiprausę veidą vėl patepkite jį kremu. Pastaba: ilgas buvimas saulėje yra pavojingas odai!

Kiekis 50 ml


0061
7 Prekės

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: