Argano aliejus visapusiškams grožio puoselėjimui

Argano aliejus visapusiškams grožio puoselėjimui

Argano aliejus, dar žinomas kaip “baltasis auksas”, išgaunamas iš Argano medžio riešutų, yra turtingas vitaminu E, Omega 3 ir Omega 6 riebalų rūgštimis bei antioksidantais (tokoferolio, sterolio ir polifenolio). Dėl didelio vitamino E ir antioksidantų kiekio, argano aliejus pasižymi ypatingai geromis odos senėjimą stabdančiomis ir ją atkuriančiomis savybėmis.

Galvos odos ir plaukų puoselėjimas

Galvos odos ir plaukų puoselėjimas

Turkiškos kosmetikos Harem’s gamintojo sukurti šampūnai, kaukės ir aliejai, skirti efektyviai plaukų švarai užtikrinti ir jų grožiui puoselėti – tai ypač aukštos kokybės gaminiai, į kurių sudėtyje yra 100 proc. natūralūs aliejai ir žolelių ekstraktai, turtingi vitaminais, mineralais bei aminorūgštimis.

Veido odos puoselėjimas

Veido odos puoselėjimas

Turkiškos kosmetikos Harem’s gamintojo sukurti veido kremai, kaukės, serumai ir aliejai, skirti efektyviai kasdieninei veido odos, kaklo, ir dekoltė srities švarai užtikrinti ir grožiui puoselėti – tai ypač aukštos kokybės gaminiai, kurių sudėtyje yra 100 proc. natūralūs aliejai ir žolelių ekstraktai, turtingi vitaminais, baltymais, mineralais bei aminorūgštimis.

Kūno odos puoselėjimas

Kūno odos puoselėjimas

Turkiškos kosmetikos Harem’s gamintojo sukurti kūno kremai, losjonai, šveičiamosios želės, masažiniai aliejai ir muilai, skirti efektyviai kūno švarai užtikrinti ir kūno grožiui puoselėti – tai ypač aukštos kokybės gaminiai, kurių sudėtyje yra 100 proc. natūralūs aliejai ir žolelių ekstraktai, turtingi vitaminais, mineralais bei aminorūgštimis.

HAREMS kosmetika

HAREMS kosmetika

Harem`s turkiška kosmetika, ypač aukštos kokybės ir efektyvumo higienos ir grožio priemonės, gaminamos iš vertingų 100 proc. natūralių augalinių aliejų bei Viduržemio jūros regione tarpstančių Tauro kalnų gydomųjų augalų ekstraktų, sukuriančių aromaterapinį bei sveikatą puoselėjantį efektą.